Programma

Lees verder
TLC JO13-1
21 May / 19:00
Sportpark Rodenburg
Kollum JO13-1
Kollum JO8-1
22 May / 17:00
Sportpark Baensein
VV Opende JO8-1G
SC Berlikum MO11-1
22 May / 19:00
Sportpark De Koekoek
Kollum MO11-1
ONT JO15-2
22 May / 19:15
Sportpark Douwekamp
Kollum JO15-2
Grijpskerk JO9-2JM
25 May / 08:30
Sportpark De Enk
Kollum JO9-2
Kollum JO10-1
25 May / 09:00
Sportpark Baensein
Grijpskerk JO10-1
GSVV JO12-1JM
25 May / 09:00
Sportpark 't Kleaster
Kollum JO12-1
FC Burgum JO19-2
25 May / 09:15
Sportpark Het Koningsland
Kollum JO19-2
Kollum JO12-2
25 May / 10:00
Sportpark Baensein
Winsum JO12-3JM
Kollum JO15-2
25 May / 10:30
Sportpark Baensein
VC Trynwalden JO15-1
Kollum JO10-2
25 May / 10:30
Sportpark Baensein
SJO Broekster Walden JO10-4
Aduard 2000 JO15-1
25 May / 10:30
Sportpark Aduard
Kollum JO15-1
Harkema Opeinde JO11-1
25 May / 11:00
Sportpark De Bosk
Kollum JO11-1
Kollum MO11-1
25 May / 11:15
Sportpark Baensein
Geel Wit MO11-1
Kollum 2
25 May / 12:00
Sportpark Baensein
Zuidhorn 2
Kollum VR1
25 May / 12:00
Sportpark Baensein
ONT VR1
Kollum 4
25 May / 14:00
Sportpark Baensein
Drogeham 2
FC Burgum 6
25 May / 14:00
Sportpark Het Koningsland
Kollum 5
Kollum 1
25 May / 14:30
Sportpark Baensein
SV Bedum 1
Kollum VR2
25 May / 14:30
Sportpark Baensein
Noordbergum VR1
Kollum 3
30 May / 19:00
Sportpark Baensein
ONB 2
Kollum JO15-2
01 June / 10:30
Sportpark Baensein
V en V'68 JO15-1
Kollum JO19-2
01 June / 10:30
Sportpark Baensein
Harkemase Boys JO19-2
SJO WTTC JO19-1
01 June / 10:30
Sportpark De Kobunder
Kollum JO19-1
Kollum 5
01 June / 12:30
Sportpark Baensein
ASC 2
ST Wardy/Birdaard/Marrum VR1
01 June / 14:45
Sportpark De Boppeslach
Kollum VR2
VEV'67 JO19-2
05 June / 19:00
Sportpark Oostindie
Kollum JO19-2
Buitenpost 6
06 June / 19:30
Sportpark De Swadde
Kollum 5
Friese Boys 35+1
07 June / 19:30
Sportpark de Wieken
Kollum 35+1
Kollum 35+1
07 June / 20:00
Sportpark de Wieken
De Lauwers 35+1
WTOC 35+1
07 June / 20:30
Sportpark de Wieken
Kollum 35+1
Zwaagwesteinde 35+1
07 June / 21:30
Sportpark de Wieken
Kollum 35+1
Kollum JO15-1
08 June / 10:30
Sportpark Baensein
FC Lewenborg JO15-1JM
Kollum JO10-2
15 June / 10:30
Sportpark Baensein
Teamafsluiting