SC Heerenveen komt alsnog naar Kollum

Lees verder

Aanstaande dinsdag 19 september om 18:30 uur staat de wedstrijd tussen VEENS (voetbal Academie) en SC Heerenveen U15 op het programma. Een mooie kans om deze grote talenten (uit de regio) aan het werk te zien.

De selectie van VEENS:

Mark Ockers (vv Drachtster Boys), Tjibbe Eelke Kuipers (vv Broekster Walden), Luca ten Kate (Be Quick Dokkum), Jasper Haanstra (FC Burgum), Milan Zwaagstra (vv Hardegarijp), Julian Dijkstra (VVT), Jorrit van der Veen (Harkema Opeinde), Milan Louwsma (Be Quick Dokkum), Thies Hoekstra (vv Kollum), Martijn Mossel (vv Broekster Walden), Riemer Deelstra (FC Burgum), Feike Stellema (Be Quick Dokkum), Jan Stellema (vv Kollum), Lucas Boersma (vv Drachtster Boys), Sido Polet (sv Wykels Hallum), Jorntjan Bangma (Be Quick Dokkum), Alali Bochr (FC Burgum).

Coaches (ook 3 van onze club): Alex van der Veen en Johannes van der Ploeg, fysiotherapeut: Johan Schat

Ook een leuk detail van deze wedstrijd is de aanwezigheid van Kollumer Julian Huizenga en Anjummer Niek Dijkstra. Deze twee zeer getalenteerde spelers trainen (extra) op zondagen samen met het VEENS-team maar spelen bij SC Heerenveen. Ditmaal staan ze echter dus tegenover elkaar op het veld, wat de wedstrijd nog specialer maakt. De selectie van VEENS bestaat grotendeels uit U15 en U16 spelers die zijn samengevoegd in 1 team.

Wees welkom op ons Sportpark Baensein in Kollum op dinsdag 19 september om 18:30 uur. De (vernieuwde) kantine is tevens geopend. Geniet van een geweldige voetbalwedstrijd.