Sponsorloop SC Heerenveen🏃‍♂️

Lees verder

Woensdag 15 mei reisden een aantal jeugdleden van vv Kollum af naar het Abe Lenstra stadion om de sponsorloop te lopen.
Het startschot werd gegeven door Sarhaoui en Hassan.  Nadat ze de loop hadden voltooid, heeft de groep deelgenomen aan verschillende activiteiten rondom het stadion, zo hebben ze hun skills getraind in het krachthonk, de stormbaan, springkussen en beachvoetbal. En als kers op de taart hebben ze allemaal een handreiking van Mascotte Hero gekregen.

Met dank aan alle jeugd en sponsors is er een mooi bedrag opgehaald.🧡🤍

Het was een zonnige en sportieve middag!

De EK ballen zijn gewonnen door:
Sanne Hoekstra
Ruben van der Veen
Jelmer de Vries
Johan Poelstra
Mylan Schippers
Wisse Jongejan
Niek Zijlstra

Gefeliciteerd, en veel plezier met jullie prijs!