Sponsoruitje VV Kollum

Lees verder

De sponsorcommissie van vv Kollum stelt per sponsor 2 gratis kaarten beschikbaar voor het optreden op zaterdag 16 maart van:  

Paddy’s Day Off

Locatie: Paradiso Bar (Voorstraat 65 te Kollum)
Tijd: 21.00 – 01.00 uur (optreden tussen 22.00 – 00.00 uur)
Paddy’s Day Off, bestaande uit drie ervaren muzikanten, speelt Ierse en Schotse folkmuziek met een aanstekelijk enthousiasme. Opzwepende jigs en reels, hartstochtelijke rebelsongs en weemoedige ballades. Ze spelen in Kollum een gevarieerd repertoire met nummers van onder andere The Dubliners, The Pogues, Dougie MacLean, Flogging Molly en the Dropkick Murphys.

Sponsors kunnen zich nog t/m zaterdag 16 maart opgeven op het volgende emailadres: info@saakollum.nl

Uw naam wordt genoteerd en vanaf 21.00 uur zal er bij de ingang van de Paradisobar een lid van de sponsorcommissie staan die u toegang verleent.