JO11-1

Lees verder
Overzicht
Team indeling
Staf
Standen
Uitslagen

Team gegevens

Kollum JO11-1

Team indeling

Name speler
Boersma, Riam Teamspeler
Kerkstra, Hylke Siemen Teamspeler
Er zijn 7 Teamleden afgeschermd

Staf

Name Rol Functie
Adrichem, Daan Technische staf Trainer/coach
Siegersma, Pieter Overige staf Teammanager

Stand

0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks

positie teamnaam clubrelatiecode GS GW G V DV DT DS VP P
1 SJO Broekster Walden JO11-1 LZYB172 7 6 0 1 31 14 17 0 18
2 Be Quick D JO11-1 BBBB42T 7 5 0 2 47 19 28 0 15
3 ONT JO11-1 BBBD414 5 4 0 1 19 10 9 0 12
4 Drachtster Boys JO11-1 BBBF18C 7 4 0 3 39 19 20 0 12
5 Grijpskerk JO11-1 BBBD355 5 3 0 2 22 16 6 0 9
6 Kollum JO11-1 BBBF993 7 1 1 5 15 36 -21 0 4
7 VC Trynwalden JO11-1 MMDD93R 6 0 1 5 6 36 -30 0 1
8 Geel Wit JO11-1 BBBD13V 4 0 0 4 0 29 -29 0 0

0269 Onder 11 (2e fase)

positie teamnaam clubrelatiecode GS GW G V DV DT DS VP P
1 FC Burgum JO11-3 LWTX24A 6 6 0 0 35 8 27 0 18
2 Be Quick D JO11-1 BBBB42T 6 4 1 1 29 12 17 0 13
3 Grijpskerk JO11-1 BBBD355 6 4 0 2 24 12 12 0 12
4 Buitenpost JO11-1 BBBB919 5 1 2 2 11 19 -8 0 5
5 Zwaagwesteinde JO11-1 BBBF78U 6 1 2 3 14 21 -7 0 5
6 Kollum JO11-1 BBBF993 4 1 0 3 10 21 -11 0 3
7 Zuidhorn JO11-2JM BBBF65O 4 0 2 2 9 17 -8 0 2
8 VVT JO11-1JM BBBD67G 5 0 1 4 13 35 -22 0 1

0270 Onder 11 (3e fase)

positie teamnaam clubrelatiecode GS GW G V DV DT DS VP P
1 Kollum JO11-1 BBBF993 3 3 0 0 24 1 23 0 9
2 WTOC JO11-1JM BBBD95N 3 3 0 0 10 4 6 0 9
3 Oostergo JO11-1 BBBD50G 3 2 0 1 13 9 4 0 6
4 Friese Boys JO11-1 BBBC18V 3 2 0 1 9 11 -2 0 6
5 Geel Wit JO11-1 BBBD13V 3 1 0 2 12 6 6 0 3
6 Ternaard JO11-1JM BBBC615 3 1 0 2 5 10 -5 0 3
7 Blija JO11-1JM BBBF074 3 0 0 3 4 16 -12 0 0
8 Anjum JO11-1 BBBD88N 3 0 0 3 2 22 -20 0 0

Stand

positie teamnaam clubrelatiecode gespeeldewedstrijden gewonnen gelijk verloren doelpuntenvoor doelpuntentegen doelsaldo verliespunten punten eigenteam
1 Rood Zwart Baflo 1 FWVQ39L 20 15 5 0 64 13 51 0 50 true
2 ZEC 1 BBBF37H 20 13 0 7 52 19 33 0 39 false
3 Ezinge 1 BBBN18I 20 11 4 5 57 40 17 0 37 false
4 vv Zeester 1 QKRG62O 20 12 1 7 49 40 9 0 37 false
5 De Lauwers 1 BBBD90S 20 11 2 7 40 21 19 0 35 false
6 FC LEO 1 BBBF03Y 20 10 2 8 37 32 5 0 32 false
7 Warffum 1 BBBF01W 20 8 3 9 44 42 2 2 25 false
8 OKVC 1 BBBC383 20 6 3 11 39 52 -13 0 21 false
9 Noordpool-U.F.C. 1 BBBC17U 20 5 0 15 31 61 -30 0 15 false
10 Stedum 1 BBBC59A 20 4 3 13 31 73 -42 0 15 false
11 Eenrum 1 BBBH48V 20 3 1 16 26 77 -51 0 10 false

Achterste rij vlnr: Anne de Boer, Hylke-Siemen Kerkstra, Riam Boersma, Jelle-Thom Siegersma, Florian Postma, Pieter Siegersma

Voorste rij vlnr: Jacob Boersma, Stijn Westra, Seth de Haan, Dejan Detmar, Ruben van der Heide