JO12-2

Lees verder
Overzicht
Team indeling
Staf
Standen
Uitslagen

Team gegevens

Kollum JO12-2

Team indeling

Name speler
Jong, Rik de Teamspeler
Veen, Ruben van der Teamspeler
Er zijn 7 Teamleden afgeschermd

Staf

Name Rol Functie
Stellema, Jan Technische staf Trainer/coach
Wiersema, Linda Overige staf Teammanager
Wiersma, Johannes Overige staf Teammanager

Stand

0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks

positie teamnaam clubrelatiecode GS GW G V DV DT DS VP P
1 Friese Boys JO12-2JM BBBC18V 5 4 0 1 28 17 11 0 12
2 De Lauwers JO12-1 BBBD90S 6 4 0 2 29 30 -1 0 12
3 SC Veenwouden JO12-1 BBBD07S 3 3 0 0 25 5 20 0 9
4 FC Surhústerfean JO12-2 MFFY30O 5 3 0 2 20 16 4 0 9
5 Jistrum JO12-1 BBBD366 4 1 0 3 9 12 -3 0 3
6 Drogeham JO12-1 BBBC01H 5 1 0 4 18 32 -14 0 3
7 Kollum JO12-2 BBBF993 6 1 0 5 16 33 -17 0 3

0331 Onder 12 (2e fase)

positie teamnaam clubrelatiecode GS GW G V DV DT DS VP P
1 ONT JO12-1 BBBD414 7 5 1 1 31 21 10 0 16
2 Drachtster Boys JO12-3 BBBF18C 5 4 0 1 14 8 6 0 12
3 WTOC JO12-1JM BBBD95N 6 4 0 2 36 18 18 0 12
4 Drogeham JO12-1 BBBC01H 4 3 1 0 30 8 22 0 10
5 Be Quick D JO12-2 BBBB42T 6 3 0 3 20 13 7 0 9
6 Kollum JO12-2 BBBF993 4 1 0 3 11 17 -6 0 3
7 Harkemase Boys JO12-2JM BBBH41O 5 1 0 4 9 29 -20 0 3
8 Drachten JO12-3 BBBH35P 7 0 0 7 3 40 -37 0 0

0332 Onder 12 (3e fase)

positie teamnaam clubrelatiecode GS GW G V DV DT DS VP P
1 De Lauwers JO12-1 BBBD90S 6 6 0 0 32 5 27 0 18
2 Be Quick D JO12-2 BBBB42T 6 5 0 1 22 10 12 0 15
3 VIOD JO12-1JM BBBD447 6 4 0 2 26 16 10 0 12
4 Ternaard MO12-1 BBBC615 6 2 1 3 20 18 2 0 7
5 Kollum JO12-2 BBBF993 6 2 1 3 20 24 -4 0 7
6 WTOC JO12-1JM BBBD95N 6 2 1 3 20 28 -8 0 7
7 Blija JO12-1JM BBBF074 6 1 1 4 10 19 -9 0 4
8 Holwerd JO12-1 BBBF40N 6 0 0 6 5 35 -30 0 0

0336 Onder 12 (4e fase)

positie teamnaam clubrelatiecode GS GW G V DV DT DS VP P
1 Niekerk JO12-1JM BBBB29U 5 5 0 0 40 5 35 0 15
2 WTOC JO12-1JM BBBD95N 5 4 0 1 37 9 28 0 12
3 Kollum JO12-2 BBBF993 4 2 0 2 17 10 7 0 6
4 Zuidhorn JO12-3 BBBF65O 5 2 0 3 23 26 -3 0 6
5 Winsum JO12-3JM BBBN25I 4 1 0 3 10 20 -10 0 3
6 SJO De Marne JO12-1 TBTV62J 5 0 0 5 5 62 -57 0 0

Stand

positie teamnaam clubrelatiecode gespeeldewedstrijden gewonnen gelijk verloren doelpuntenvoor doelpuntentegen doelsaldo verliespunten punten eigenteam
1 Rood Zwart Baflo 1 FWVQ39L 20 15 5 0 64 13 51 0 50 true
2 ZEC 1 BBBF37H 20 13 0 7 52 19 33 0 39 false
3 Ezinge 1 BBBN18I 20 11 4 5 57 40 17 0 37 false
4 vv Zeester 1 QKRG62O 20 12 1 7 49 40 9 0 37 false
5 De Lauwers 1 BBBD90S 20 11 2 7 40 21 19 0 35 false
6 FC LEO 1 BBBF03Y 20 10 2 8 37 32 5 0 32 false
7 Warffum 1 BBBF01W 20 8 3 9 44 42 2 2 25 false
8 OKVC 1 BBBC383 20 6 3 11 39 52 -13 0 21 false
9 Noordpool-U.F.C. 1 BBBC17U 20 5 0 15 31 61 -30 0 15 false
10 Stedum 1 BBBC59A 20 4 3 13 31 73 -42 0 15 false
11 Eenrum 1 BBBH48V 20 3 1 16 26 77 -51 0 10 false

V.v.l.r. : Rik de Jong, Mente Kloosterman, Max Huizenga, Levi de Boer, Leon de Jong, Khaled Walou

A.v.l.r. : Linda Wiersema, Fenne Westra, Yordi Wiersma, Ruben van der Veen, Yonas Tsegaye, Johannes Wiersma

Afwezig trainer Jan Stellema