JO13-2

Lees verder
Overzicht
Team indeling
Staf
Standen
Uitslagen

Team gegevens

Geen teamfoto beschikbaarVraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club

Team indeling

Er ging iets fout bij het ophalen van de uitslag informatie. Probeer het later nogmaals

Staf

Geen Data beschikbaar

Stand

Uitslagen

FC Burgum VR2

2 - 2

21 February
Kollum VR2
Kollum JO12-1

2 - 0

24 February
HFC '15 JO12-1
Zuidhorn 2

1 - 1

24 February
Kollum 2
Kollum VR2

1 - 2

24 February
Harkema Opeinde VR1
Kollum 4

2 - 0

24 February
S.V. Haulerwijk 2
Kollum JO11-2

3 - 4

02 March
Buitenpost JO11-3
Kollum JO13-1

7 - 2

02 March
ST VAKO/Tynaarlo JO13-2
Kollum JO17-1

1 - 2

02 March
GRC Groningen JO17-1
FC Surhústerfean JO12-1

0 - 0

02 March
Kollum JO12-1
Kollum JO12-2

3 - 11

02 March
VIOD JO12-1JM
Kollum MO11-1

5 - 0

02 March
Ropta Boys MO11-1
ONB JO15-2

1 - 1

02 March
Kollum JO15-2
Oosterparkers JO15-1

2 - 1

02 March
Kollum JO15-1
Geel Wit JO11-1

2 - 2

02 March
Kollum JO11-1
Kollum JO19-2

0 - 8

02 March
Fc. Grootegast JO19-1
Marrum 2

2 - 1

02 March
Kollum 5
ST SC Twijzel/SC Kootstertille JO19-1

4 - 0

02 March
Kollum JO19-1
S.V. Haulerwijk 2

2 - 0

02 March
Kollum 4
Kollum 3

1 - 4

02 March
Buitenpost 5
Lycurgus 3

0 - 2

02 March
Kollum 2
Gorecht 1

1 - 2

02 March
Kollum 1
HFC '15 JO13-2

1 - 3

09 March
Kollum JO13-1
Kollum JO11-1

10 - 0

09 March
Oostergo JO11-1
Kollum JO15-1

5 - 1

09 March
Drachten JO15-1
Waskemeer JO15-1

0 - 1

09 March
Kollum JO15-2
SC Veenwouden JO17-1

0 - 3

09 March
Kollum JO17-1
Kollum JO12-1

4 - 1

09 March
Zuidhorn JO12-1
Kollum JO19-1

2 - 0

09 March
Gorredijk JO19-1
SJO DFC MO11-1

1 - 1

09 March
Kollum MO11-1
ST Donkerbroek/Makkinga JO19-1JM

10 - 2

09 March
Kollum JO19-2
Kollum 2

1 - 1

09 March
Grijpskerk 2
Be Quick D JO11-2

7 - 1

09 March
Kollum JO11-2
Rottevalle 2

9 - 1

09 March
Kollum 3
Kollum VR2

4 - 2

11 March
SC Twijzel VR1
Kollum 5

2 - 0

14 March
Anjum 2
Friese Boys 35+1

0 - 2

15 March
Kollum 35+1
Kollum 35+1

3 - 0

15 March
De Lauwers 35+1
WTOC 35+1

0 - 5

15 March
Kollum 35+1
Kollum 35+1

3 - 0

15 March
Buitenpost 35+1
Kollum JO11-2

2 - 6

16 March
Blauw Wit '34 JO11-4
Kollum JO13-1

0 - 2

16 March
ONB JO13-1
Kollum JO17-1

1 - 0

16 March
Leovardia JO17-1
ODV JO15-1

3 - 1

16 March
Kollum JO15-1
Peize JO12-1

1 - 0

16 March
Kollum JO12-1
Kollum MO11-1

3 - 3

16 March
Wardy MO11-1
WTOC JO11-1JM

0 - 0

16 March
Kollum JO11-1
Kollum JO15-2

0 - 2

16 March
Buitenpost JO15-2
Kollum JO12-2

5 - 1

16 March
Blija JO12-1JM
Kollum VR1

3 - 0

16 March
Ternaard VR1
Kollum 5

3 - 0

16 March
FC Surhústerfean 7
Peize 2

4 - 2

16 March
Kollum 4
Kollum 3

0 - 5

16 March
SC Twijzel 2
Drenthina 1

2 - 1

16 March
Kollum 1
FC Surhústerfean 2

1 - 0

16 March
Kollum 2
Kollum JO15-1

0 - 1

21 March
Roden JO15-1
Ternaard MO12-1

4 - 4

23 March
Kollum JO12-2
Kollum JO19-1

0 - 2

23 March
Marum JO19-1
S.V. Oosterwolde JO19-2

9 - 1

23 March
Kollum JO19-2
Kollum 2

0 - 3

23 March
Drachtster Boys 4
Grijpskerk JO17-1

1 - 5

23 March
Kollum JO17-1
FC Surhústerfean 6

8 - 1

23 March
Kollum 3
Kollum 1

2 - 1

23 March
Hoogeveen 1
Kollum VR2

3 - 3

23 March
Friese Boys VR1
FC Surhústerfean JO13-1

4 - 1

26 March
Kollum JO13-1
Kollum VR1

3 - 4

30 March
VIOD VR1
Drachtster Boys 6

2 - 3

30 March
Kollum 5
Kollum 4

4 - 1

30 March
Gomos 2
Kollum 1

1 - 1

30 March
Grijpskerk 1
Kollum VR2

0 - 1

30 March
ST Wardy/Birdaard/Marrum VR1
Friese Boys 35+1

0 - 1

05 April
Kollum 35+1
Kollum 35+1

1 - 2

05 April
De Lauwers 35+1
Kollum 35+1

1 - 0

05 April
Buitenpost 35+1
Zwaagwesteinde 35+1

0 - 2

05 April
Kollum 35+1
Kollum JO15-1

4 - 0

06 April
Oostergo JO15-1JM
Kollum JO11-1

0 - 2

06 April
Buitenpost JO11-1
ONB JO11-3JM

2 - 1

06 April
Kollum JO11-2
Bakkeveen JO13-1

5 - 3

06 April
Kollum JO13-1
Kollum JO12-1

4 - 2

06 April
Geel Wit JO12-1
Kollum JO19-1

1 - 3

06 April
VC Trynwalden JO19-1
Zuidhorn JO12-3

1 - 2

06 April
Kollum JO12-2
SC Franeker JO17-1

2 - 5

06 April
Kollum JO17-1
Kollum MO11-1

2 - 2

06 April
Dokkum MO11-1
Kollum 2

1 - 1

06 April
Roden 2 za.
Kollum 5

2 - 3

06 April
Drachtster Boys 6
Friese Boys 2

4 - 3

06 April
Kollum 3
Kollum 4

2 - 1

06 April
ONT 4
Kollum 1

5 - 0

06 April
Groningen 1
Kollum VR2

5 - 4

06 April
ST Geel Wit/Amelandia VR1
Harkema Opeinde VR1

1 - 1

10 April
Kollum VR2
Kollum JO15-2

3 - 1

11 April
ONB JO15-2
ONT JO19-1

1 - 2

13 April
Kollum JO19-1
Kollum JO17-1

0 - 4

13 April
Roden JO17-1
Kollum JO13-1

2 - 1

13 April
HFC '15 JO13-4
Kollum JO11-2

7 - 0

13 April
SC Stadspark JO11-1
Buitenpost JO15-2

2 - 2

13 April
Kollum JO15-2
Kollum JO12-2

2 - 4

13 April
WTOC JO12-1JM
WTOC JO11-1JM

1 - 2

13 April
Kollum JO11-1
GVAV-Rapiditas JO15-3JM

1 - 7

13 April
Kollum JO15-1
Leeuwarder Zwaluwen MO11-1

8 - 2

13 April
Kollum MO11-1
Kollum JO19-2

2 - 10

13 April
Blauw Wit '34 JO19-4

Stand

positie teamnaam clubrelatiecode gespeeldewedstrijden gewonnen gelijk verloren doelpuntenvoor doelpuntentegen doelsaldo verliespunten punten eigenteam
1 Rood Zwart Baflo 1 FWVQ39L 20 15 5 0 64 13 51 0 50 true
2 ZEC 1 BBBF37H 20 13 0 7 52 19 33 0 39 false
3 Ezinge 1 BBBN18I 20 11 4 5 57 40 17 0 37 false
4 vv Zeester 1 QKRG62O 20 12 1 7 49 40 9 0 37 false
5 De Lauwers 1 BBBD90S 20 11 2 7 40 21 19 0 35 false
6 FC LEO 1 BBBF03Y 20 10 2 8 37 32 5 0 32 false
7 Warffum 1 BBBF01W 20 8 3 9 44 42 2 2 25 false
8 OKVC 1 BBBC383 20 6 3 11 39 52 -13 0 21 false
9 Noordpool-U.F.C. 1 BBBC17U 20 5 0 15 31 61 -30 0 15 false
10 Stedum 1 BBBC59A 20 4 3 13 31 73 -42 0 15 false
11 Eenrum 1 BBBH48V 20 3 1 16 26 77 -51 0 10 false