JO17-1

Lees verder
Overzicht
Team indeling
Staf
Standen
Uitslagen

Team gegevens

Kollum JO17-1

Team indeling

Name speler
Boersma, Merijn Teamspeler
Bronsema, Jappie Teamspeler
Fokkinga, Jan Louwe Teamspeler
Jansma, Thijs Teamspeler
Kloet, Take van der Teamspeler
Kuiken, Thomas Teamspeler
Rekker, Wieger Teamspeler
Stellema, Jan Teamspeler
Veenstra, Sidney Teamspeler
Westra, Mente Piter Teamspeler
Wijnen, Roan Teamspeler
Wit, Tjalle de Teamspeler
Er zijn 4 Teamleden afgeschermd

Staf

Name Rol Functie
Boer, Arne Jan de Technische staf Trainer/coach
Vries, Johannes de Technische staf Trainer
Vries, Johannes de Overige staf Teammanager

Stand

0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

positie teamnaam clubrelatiecode GS GW G V DV DT DS VP P
1 SJO Broekster Walden JO17-1 LZYB172 7 6 0 1 33 13 20 0 18
2 Kollum JO17-1 BBBF993 7 5 1 1 27 10 17 0 16
3 Grijpskerk JO17-1 BBBD355 7 3 2 2 13 16 -3 0 11
4 Harkema Opeinde JO17-1 BBBD74G 7 2 1 4 13 22 -9 0 7
5 Harkemase Boys JO17-1 BBBH41O 7 2 0 5 8 20 -12 0 6
6 FC Surhústerfean JO17-1 MFFY30O 7 1 0 6 10 23 -13 0 3

0383 Onder 17 (2e fase)

positie teamnaam clubrelatiecode GS GW G V DV DT DS VP P
1 SC Veenwouden JO17-1 BBBD07S 6 4 1 1 16 13 3 0 13
2 ONT JO17-1 BBBD414 4 3 1 0 18 3 15 0 10
3 Kollum JO17-1 BBBF993 5 3 1 1 12 6 6 0 10
4 Grijpskerk JO17-1 BBBD355 4 1 1 2 5 9 -4 0 4
5 FC Surhústerfean JO17-1 MFFY30O 5 1 1 3 13 19 -6 0 4
6 Harkema Opeinde JO17-1 BBBD74G 3 1 0 2 3 5 -2 0 3
7 Harkemase Boys JO17-1 BBBH41O 5 0 1 4 7 19 -12 0 1

0682 Onder 17 (3e fase)

positie teamnaam clubrelatiecode GS GW G V DV DT DS VP P
1 Leovardia JO17-1 PWDJ81V 9 7 0 2 30 13 17 0 21
2 SJO Broekster Walden JO17-1 LZYB172 10 7 0 3 37 22 15 0 21
3 Geel Wit JO17-1 BBBD13V 11 6 2 3 34 15 19 0 20
4 SC Franeker JO17-1 BBBN20N 11 6 1 4 33 27 6 0 19
5 Roden JO17-1 BBBC08O 9 6 0 3 31 20 11 0 18
6 Kollum JO17-1 BBBF993 11 5 0 6 22 24 -2 0 15
7 TLC JO17-1 PJSY876 10 4 2 4 12 21 -9 0 14
8 GRC Groningen JO17-1 BBBD388 11 4 2 5 17 23 -6 0 14
9 Zwaagwesteinde JO17-1 BBBF78U 9 3 3 3 11 11 0 0 12
10 SC Veenwouden JO17-1 BBBD07S 11 2 2 7 13 35 -22 0 8
11 Grijpskerk JO17-1 BBBD355 10 1 2 7 15 34 -19 0 5
12 Harkema Opeinde JO17-1 BBBD74G 8 0 4 4 6 16 -10 0 4

Stand

positie teamnaam clubrelatiecode gespeeldewedstrijden gewonnen gelijk verloren doelpuntenvoor doelpuntentegen doelsaldo verliespunten punten eigenteam
1 Rood Zwart Baflo 1 FWVQ39L 20 15 5 0 64 13 51 0 50 true
2 ZEC 1 BBBF37H 20 13 0 7 52 19 33 0 39 false
3 Ezinge 1 BBBN18I 20 11 4 5 57 40 17 0 37 false
4 vv Zeester 1 QKRG62O 20 12 1 7 49 40 9 0 37 false
5 De Lauwers 1 BBBD90S 20 11 2 7 40 21 19 0 35 false
6 FC LEO 1 BBBF03Y 20 10 2 8 37 32 5 0 32 false
7 Warffum 1 BBBF01W 20 8 3 9 44 42 2 2 25 false
8 OKVC 1 BBBC383 20 6 3 11 39 52 -13 0 21 false
9 Noordpool-U.F.C. 1 BBBC17U 20 5 0 15 31 61 -30 0 15 false
10 Stedum 1 BBBC59A 20 4 3 13 31 73 -42 0 15 false
11 Eenrum 1 BBBH48V 20 3 1 16 26 77 -51 0 10 false

Voorste rij van links naar rechts: Wieger Rekker, Matthijs Bosgraaf, Finn Boersma, Jan Louwe Fokkinga, Sidney Veenstra, Thomas Kuiken, Jan Stellema, Lieuwe Auke Douma, Thijs Jansma. 

Achterste rij van links naar rechts: Johannes de Vries (trainer), Mente Piter Westra, Tjalle de Wit, Gerben van Dellen, Merijn Boersma, Take van der Kloet, Roan Wijnen, Arjan Pilat, Jappie Bronsema, Arne Jan de Boer (trainer).