JO7-3

Lees verder
Overzicht
Team indeling
Staf
Standen
Uitslagen

Team gegevens

Geen teamfoto beschikbaarVraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club

Team indeling

Er ging iets fout bij het ophalen van de uitslag informatie. Probeer het later nogmaals

Staf

Geen Data beschikbaar

Stand

Uitslagen

Kollum VR1

1 - 2

13 January
Heerenveense Boys VR2
Kollum JO11-1

20 January
Ternaard JO11-1JM
Drogeham JO11-1

20 January
Kollum JO11-2
Kollum MO11-1

20 January
Geel Wit MO11-1
WTOC JO12-1JM

20 January
Kollum JO12-2
Be Quick D JO12-2

2 - 0

27 January
Kollum JO12-2
Blija JO11-1JM

1 - 2

27 January
Kollum JO11-1
Kollum JO12-1

8 - 0

27 January
RWF JO12-1
S.C. Stiens MO11-1

0 - 4

27 January
Kollum MO11-1
Zwaagwesteinde JO11-3JM

27 January
Kollum JO11-2
Kollum JO19-2

2 - 1

27 January
FC Surhústerfean JO19-2
VC Trynwalden VR1

3 - 2

27 January
Kollum VR1
Kollum 1

0 - 1

27 January
VEV'67 1
Kollum 3

0 - 3

27 January
Drachtster Boys 5
Kollum 1

2 - 2

30 January
Achilles 1894 1
Kollum JO13-1

5 - 3

03 February
VEV'67 JO13-2
Kollum JO11-1

9 - 0

03 February
Friese Boys JO11-1
VEV'67 JO12-2

2 - 2

03 February
Kollum JO12-1
Kollum MO11-1

3 - 0

03 February
Marrum MO11-1
Kollum JO12-2

2 - 5

03 February
De Lauwers JO12-1
Omlandia JO15-1

1 - 1

03 February
Kollum JO15-1
VC Trynwalden JO15-1

2 - 2

03 February
Kollum JO15-2
VCR VR1

0 - 2

03 February
Kollum VR2
Zuidhorn JO19-2

2 - 3

03 February
Kollum JO19-1
FC Surhústerfean 4

2 - 3

03 February
Kollum 4
Drogeham 3

4 - 1

03 February
Kollum 5
Kollum 3

4 - 0

03 February
Harkema Opeinde 3
FC Lewenborg 1

0 - 1

03 February
Kollum 1
Kollum JO17-1

3 - 0

08 February
Harkema Opeinde JO17-1
SJO RSC MO11-1

10 February
Kollum MO11-1
Kollum JO11-1

13 - 0

10 February
Anjum JO11-1
Kollum JO15-1

2 - 4

10 February
vv Winsum JO15-1
SJO Broekster Walden JO11-2

18 - 1

10 February
Kollum JO11-2
Velocitas 1897 JO13-2

0 - 9

10 February
Kollum JO13-1
Kollum JO12-1

10 - 1

10 February
Sportclub Makkinga JO12-1JM
Holwerd JO12-1

1 - 6

10 February
Kollum JO12-2
Kollum JO19-1

2 - 1

10 February
SJO Broekster Walden JO19-1
TLC JO17-1

1 - 0

10 February
Kollum JO17-1
De Wilper Boys JO19-1

6 - 2

10 February
Kollum JO19-2
Kollum 2

3 - 1

10 February
Velocitas 1897 2
Kollum 5

6 - 0

10 February
De Walden 2
Kollum 4

5 - 1

10 February
S.V. Oosterwolde 2
Kollum 1

2 - 3

10 February
Noordscheschut 1
Harkemase Boys 4

2 - 1

10 February
Kollum 3
ONT VR1

3 - 2

10 February
Kollum VR1
Kollum VR1

2 - 0

14 February
ST Blija/Holwerd VR1
Kollum JO15-2

2 - 1

17 February
Gorredijk JO15-2
Kollum 2

1 - 3

17 February
Fc. Grootegast 2
S.V. Oosterwolde 2

3 - 1

17 February
Kollum 4
Hardegarijp VR1

1 - 1

17 February
Kollum VR1
SV Bedum 1

1 - 1

17 February
Kollum 1
FC Burgum VR2

2 - 2

21 February
Kollum VR2
Kollum JO12-1

2 - 0

24 February
HFC '15 JO12-1
Zuidhorn 2

1 - 1

24 February
Kollum 2
Kollum VR2

1 - 2

24 February
Harkema Opeinde VR1
Kollum 4

2 - 0

24 February
S.V. Haulerwijk 2
Kollum JO11-2

3 - 4

02 March
Buitenpost JO11-3
Kollum JO13-1

7 - 2

02 March
ST VAKO/Tynaarlo JO13-2
Kollum JO17-1

1 - 2

02 March
GRC Groningen JO17-1
FC Surhústerfean JO12-1

0 - 0

02 March
Kollum JO12-1
Kollum JO12-2

3 - 11

02 March
VIOD JO12-1JM
Kollum MO11-1

5 - 0

02 March
Ropta Boys MO11-1
ONB JO15-2

1 - 1

02 March
Kollum JO15-2
Oosterparkers JO15-1

2 - 1

02 March
Kollum JO15-1
Geel Wit JO11-1

2 - 2

02 March
Kollum JO11-1
Kollum JO19-2

0 - 8

02 March
Fc. Grootegast JO19-1
Marrum 2

2 - 1

02 March
Kollum 5
ST SC Twijzel/SC Kootstertille JO19-1

4 - 0

02 March
Kollum JO19-1
S.V. Haulerwijk 2

2 - 0

02 March
Kollum 4
Kollum 3

1 - 4

02 March
Buitenpost 5
Lycurgus 3

0 - 2

02 March
Kollum 2
Gorecht 1

1 - 2

02 March
Kollum 1
HFC '15 JO13-2

1 - 3

09 March
Kollum JO13-1
Kollum JO15-1

5 - 1

09 March
Drachten JO15-1
Kollum JO11-1

10 - 0

09 March
Oostergo JO11-1
Waskemeer JO15-1

0 - 1

09 March
Kollum JO15-2
SC Veenwouden JO17-1

0 - 3

09 March
Kollum JO17-1
Kollum JO12-1

4 - 1

09 March
Zuidhorn JO12-1
Kollum JO19-1

2 - 0

09 March
Gorredijk JO19-1
SJO DFC MO11-1

1 - 1

09 March
Kollum MO11-1
ST Donkerbroek/Makkinga JO19-1JM

10 - 2

09 March
Kollum JO19-2
Kollum 2

1 - 1

09 March
Grijpskerk 2
Be Quick D JO11-2

7 - 1

09 March
Kollum JO11-2
Rottevalle 2

9 - 1

09 March
Kollum 3
Kollum VR2

4 - 2

11 March
SC Twijzel VR1
Kollum 5

2 - 0

14 March
Anjum 2
Friese Boys 35+1

0 - 2

15 March
Kollum 35+1
Kollum 35+1

3 - 0

15 March
De Lauwers 35+1
WTOC 35+1

0 - 5

15 March
Kollum 35+1
Kollum 35+1

3 - 0

15 March
Buitenpost 35+1
Kollum JO11-2

2 - 6

16 March
Blauw Wit '34 JO11-4
Kollum JO13-1

0 - 2

16 March
ONB JO13-1
Kollum JO17-1

1 - 0

16 March
Leovardia JO17-1
ODV JO15-1

3 - 1

16 March
Kollum JO15-1
Peize JO12-1

1 - 0

16 March
Kollum JO12-1
Kollum MO11-1

3 - 3

16 March
Wardy MO11-1
WTOC JO11-1JM

0 - 0

16 March
Kollum JO11-1
Kollum JO15-2

0 - 2

16 March
Buitenpost JO15-2
Kollum JO12-2

5 - 1

16 March
Blija JO12-1JM
Kollum VR1

3 - 0

16 March
Ternaard VR1

Stand

positie teamnaam clubrelatiecode gespeeldewedstrijden gewonnen gelijk verloren doelpuntenvoor doelpuntentegen doelsaldo verliespunten punten eigenteam
1 Rood Zwart Baflo 1 FWVQ39L 20 15 5 0 64 13 51 0 50 true
2 ZEC 1 BBBF37H 20 13 0 7 52 19 33 0 39 false
3 Ezinge 1 BBBN18I 20 11 4 5 57 40 17 0 37 false
4 vv Zeester 1 QKRG62O 20 12 1 7 49 40 9 0 37 false
5 De Lauwers 1 BBBD90S 20 11 2 7 40 21 19 0 35 false
6 FC LEO 1 BBBF03Y 20 10 2 8 37 32 5 0 32 false
7 Warffum 1 BBBF01W 20 8 3 9 44 42 2 2 25 false
8 OKVC 1 BBBC383 20 6 3 11 39 52 -13 0 21 false
9 Noordpool-U.F.C. 1 BBBC17U 20 5 0 15 31 61 -30 0 15 false
10 Stedum 1 BBBC59A 20 4 3 13 31 73 -42 0 15 false
11 Eenrum 1 BBBH48V 20 3 1 16 26 77 -51 0 10 false