Vacature trainer 2e elftal

Lees verder

Voor ons 2e elftal zijn wij op zoek naar een trainer voor het komende seizoen 2024-2025.

VV Kollum is een bloeiende vereniging met zo’n 500 leden. Momenteel komt het 2e elftal uit in de reserve 2e klasse van het zaterdag amateurvoetbal. Het jonge getalenteerde team is momenteel nog volop in de race om te promoveren naar de reserve 1e klasse. Het eerste team van vv Kollum speelt momenteel in de 2e klasse en heeft voor het komende seizoen Jan Mulder als hoofdtrainer.

Wij zoeken een enthousiaste trainer met goede communicatieve vaardigheden die oog heeft voor de dynamiek van een 2e elftal. Je bent resultaatgericht, maar de ontwikkeling van het team en de spelers is de hoofdzaak. Samenwerking met de technische staf van het 1e elftal is daarbij belangrijk. Wij verwachten dat je twee keer per week de trainingen gaat verzorgen en op de zaterdagen begeleid en coach je de wedstrijd van het 2e elftal.

Wij bieden:

  • een gezonde prestatiecultuur
  • een uitstekende accomodatie met prachtige (kunst)grasvelden
  • goede faciliteiten rondom het 2e selectie elftal
  • een passende financiele vergoeding
  • een financiele vergoeding voor het halen van een trainersdiploma
  • een prettige omgeving waar je jezelf kan ontwikkelen

Voor eventuele vragen kan je contact opnemen met Bauke Schat , 06-46366071

Belangstellenden kunnen hun interesse kenbaar maken door een mail te sturen aan: schat.bauke@gmail.com