Vadeko Lauwersmeertoernooi daverend succes

Lees verder

Op 26 augustus 2023 vond de 44e editie plaats van het Vadeko Lauwersmeertoernooi. Alhoewel de weersvoorspelling de hele week al voor de nodige twijfels had gezorgd werd het gelukkig een stralende dag zonder een spatje regen. ‘s Morgens waren er prachtige activiteiten voor de jeugd georganiseerd waar veel animo voor was. ‘s Middags om 13.00 uur ging het toernooi van start in twee poules van 4 ploegen. De ruim 500 bezoekers op sportpark Baensein werden getrakteerd op spannende wedstrijden waarin gestreden werd om een finaleplek te bemachtigen. FC Surhusterfean en VV Drogeham werden 1e in hun eigen poule waardoor deze beide ploegen uiteindelijk de finale speelden om de Vadeko Lauwersmeertoernooi-wisselbokaal. Hoewel de vermoeidheid bij beide ploegen na de zware poule-wedstrijden wel duidelijk was werd het toch een spannende finale. FC Surhusterfean trok uiteindelijk aan het langste eind en ging er dus verdiend met de 1e prijs vandoor. Doordat het taxi-vervoer voor alle deelnemende ploegen vooraf al keurig geregeld was in overleg met taxibedrijf Waaksma bleven de deelnemende ploegen na afloop gezellig nazitten en genieten van de muziek, en de nodige hapjes en drankjes. Al met al was het een zeer geslaagde dag waarvoor de organisatie veel complimenten in ontvangst mocht nemen. Volgend jaar zal de 45e editie van het Vadeko Lauwersmeertoernooi daarom zeker weer georganiseerd worden op de laatste zaterdag in augustus.