Wedstrijden

ONT JO19-1
13 April / 08:45
Sportpark Douwekamp
Kollum JO19-1
FVC JO9-2
13 April / 08:45
Sportpark Wiarda
Kollum JO9-1
Kollum JO17-1
13 April / 09:00
Sportpark Baensein
Roden JO17-1
Kollum JO13-1
13 April / 09:00
Sportpark Baensein
HFC '15 JO13-4
Kollum JO7-2JM
13 April / 09:00
Sportpark v.v. Rijperkerk
SJO RSC JO7-3
Kollum JO7-1
13 April / 09:00
Sportpark Het Koningsland
Drogeham JO7-1
Kollum JO11-2
13 April / 09:00
Sportpark Baensein
SC Stadspark JO11-1
Kollum JO9-2
13 April / 09:00
Sportpark Baensein
Be Quick D JO9-2JM
Harkemase Boys JO7-3
13 April / 09:00
Sportpark De Bosk
Kollum JO7-3
Be Quick D JO10-2
13 April / 09:00
Sportpark Tolhuispark
Kollum JO10-2
Niekerk JO8-1JM
13 April / 09:00
Sportpark Eekebuuren
Kollum JO8-1
Kollum JO7-2JM
13 April / 09:20
Sportpark v.v. Rijperkerk
SJO RSC JO7-2
Kollum JO7-1
13 April / 09:20
Sportpark Het Koningsland
Anjum JO7-1JM
Friese Boys JO7-1
13 April / 09:20
Sportpark De Bosk
Kollum JO7-3
Buitenpost JO15-2
13 April / 09:30
Sportpark De Swadde
Kollum JO15-2
Friese Boys JO7-2
13 April / 09:40
Sportpark v.v. Rijperkerk
Kollum JO7-2JM
FC Burgum JO7-2
13 April / 09:40
Sportpark Het Koningsland
Kollum JO7-1
vv Winsum JO10-4
13 April / 09:45
Geert Reinders Sportpark
Kollum MO10-1
Kollum JO12-2
13 April / 10:00
Sportpark Baensein
WTOC JO12-1JM
Kollum JO8-2
13 April / 10:30
Sportpark Baensein
Buitenpost JO8-1
Kollum JO10-1
13 April / 10:30
Sportpark Baensein
Ropta Boys JO10-1
WTOC JO11-1JM
13 April / 10:30
Sportpark de Wygeast
Kollum JO11-1
GVAV-Rapiditas JO15-3JM
13 April / 11:00
Sportpark Kardinge
Kollum JO15-1
Leeuwarder Zwaluwen MO11-1
13 April / 11:40
Sportpark Nylan
Kollum MO11-1
Kollum VR1
13 April / 12:00
Sportpark Baensein
VC Trynwalden VR1
Kollum JO19-2
13 April / 12:00
Sportpark Baensein
Blauw Wit '34 JO19-4
Kollum 3
13 April / 14:30
Sportpark Baensein
ONT 3
The Knickerbockers 6
13 April / 14:30
Sportpark Universitair Sportcentrum
Kollum 2
Marum 3
13 April / 14:30
Sportpark De Holten
Kollum 4
FC Surhústerfean 1
13 April / 15:00
Sportpark 't Ketting
Kollum 1
SC Veenwouden JO19-1
15 April / 19:00
Sportpark de Kemphaan
Kollum JO19-2
SVO VIVA'23 VR2
15 April / 19:45
Sportpark Drachtster Bos
Kollum VR2
Zwaagwesteinde JO12-1
16 April / 19:00
Sportpark de Wieken
Kollum JO12-1
Friese Boys 35+1
19 April / 19:30
Sportpark Saedkampe
Kollum 35+1
WTOC 35+1
19 April / 20:30
Sportpark Saedkampe
Kollum 35+1
Kollum 35+1
19 April / 21:00
Sportpark Saedkampe
Buitenpost 35+1
Zwaagwesteinde 35+1
19 April / 21:30
Sportpark Saedkampe
Kollum 35+1
Blauw Wit '34 JO8-4
20 April / 08:30
Sportpark Wiarda
Kollum JO8-1
Kollum JO15-1
20 April / 09:00
Sportpark Baensein
SV Bedum JO15-1
Kollum JO7-1
20 April / 09:00
Sportpark De Bosk
Harkemase Boys JO7-1JM
Kollum JO7-2JM
20 April / 09:00
Sportpark v.v. Rijperkerk
SJO RSC JO7-3
Kollum JO9-1
20 April / 09:00
Sportpark Baensein
Veenwouden SC JO9-1JM
ASC JO7-1
20 April / 09:00
Sportpark Baensein
Kollum JO7-3
SJO Broekster Walden JO10-1
20 April / 09:00
Sportpark Damwoude
Kollum JO10-1
Harkema Opeinde JO11-1
20 April / 09:00
Sportpark De Bosk
Kollum JO11-1
Niekerk JO12-1JM
20 April / 09:00
Sportpark Eekebuuren
Kollum JO12-2
Zeester JO8-1JM
20 April / 09:00
Sportpark Toercamp
Kollum JO8-2
Kollum JO7-2JM
20 April / 09:20
Sportpark v.v. Rijperkerk
SJO RSC JO7-2
Harkema Opeinde JO7-1
20 April / 09:20
Sportpark De Bosk
Kollum JO7-1
Friese Boys JO7-1
20 April / 09:20
Sportpark Baensein
Kollum JO7-3
Kollum JO7-1
20 April / 09:40
Sportpark De Bosk
FC Surhústerfean JO7-1
Ouwe Syl JO7-1
20 April / 09:40
Sportpark v.v. Rijperkerk
Kollum JO7-2JM
Kollum JO12-1
20 April / 10:00
Sportpark Baensein
SC Twijzel JO12-1
Anjum JO9-1
20 April / 10:00
Sportpark It Kolkenfjild
Kollum JO9-2
Kollum JO15-2
20 April / 10:30
Sportpark Baensein
Waskemeer JO15-1
Kollum JO10-2
20 April / 10:30
Sportpark Baensein
SJO Broekster Walden JO10-4
Kollum MO10-1
20 April / 10:30
Sportpark Baensein
SJO De Marne JO10-1
Zwaagwesteinde JO17-1
20 April / 10:45
Sportpark de Wieken
Kollum JO17-1
Actief JO11-4JM
20 April / 10:45
Sportpark Actief
Kollum JO11-2
Ropta Boys MO11-1
20 April / 10:50
Sportpark De Fiver
Kollum MO11-1
Kollum 2
20 April / 12:00
Sportpark Baensein
Marum 2
Kollum JO19-1
20 April / 12:00
Sportpark Baensein
Drachtster Boys JO19-2
GRC Groningen JO13-2
20 April / 12:00
Sportpark Corpus Den Hoorn
Kollum JO13-1
Kollum 5
20 April / 12:30
Sportpark Baensein
Buitenpost 6
VIOD VR1
20 April / 12:30
Sportpark Treffers Heech
Kollum VR1
Kollum 4
20 April / 14:00
Sportpark Baensein
Fc. Grootegast 3
Kollum 1
20 April / 14:30
Sportpark Baensein
LTC 1
Drachtster Boys 5
20 April / 14:30
Sportpark Drachtster Bos
Kollum 3
FC Burgum JO19-2
20 April / 14:45
Sportpark Het Koningsland
Kollum JO19-2
Kollum VR2
20 April / 15:00
Sportpark Het Koningsland
FC Burgum VR2
FC Burgum VR1
24 April / 19:30
Sportpark Het Koningsland
Kollum VR1
Buitenpost 6
25 April / 19:00
Sportpark De Swadde
Kollum 5
SVO VIVA'23 VR1
29 April / 20:00
Sportpark De Peppel
Kollum VR1
Kollum JO15-1
04 May / 09:00
Sportpark Baensein
FC Lewenborg JO15-1JM
Kollum JO19-2
04 May / 10:30
Sportpark Baensein
Harkemase Boys JO19-2
ST Wardy/Birdaard/Marrum VR2
04 May / 10:30
Sportpark De Swellen
Kollum VR2
SJO WTTC JO19-1
04 May / 10:30
Sportpark De Kobunder
Kollum JO19-1
ONT JO15-2
04 May / 10:30
Sportpark Douwekamp
Kollum JO15-2
Fc. Grootegast 2
04 May / 12:00
Sportpark Grootegast
Kollum 2
Kollum 4
04 May / 14:00
Sportpark Baensein
Veenhuizen 2
Amelandia 1
04 May / 14:00
Sportpark De Slinger
Kollum 5
Achilles 1894 1
04 May / 15:00
Sportpark Marsdijk
Kollum 1
Kollum 35+1
10 May / 20:00
Sportpark Baensein
De Lauwers 35+1
WTOC 35+1
10 May / 20:30
Sportpark Baensein
Kollum 35+1
Kollum 35+1
10 May / 21:00
Sportpark Baensein
Buitenpost 35+1
Zwaagwesteinde 35+1
10 May / 21:30
Sportpark Baensein
Kollum 35+1
Grijpskerk JO9-2JM
11 May / 08:30
Sportpark De Enk
Kollum JO9-2
Kollum JO15-1
11 May / 09:00
Sportpark Baensein
SJO Broekster Walden JO15-1
Kollum JO9-1
11 May / 09:00
Sportpark Baensein
FC Surhústerfean JO9-1JM
Kollum JO11-1
11 May / 09:00
Sportpark Baensein
Zwaagwesteinde JO11-1
Buitenpost JO11-3
11 May / 09:00
Sportpark De Swadde
Kollum JO11-2
Hardegarijp JO12-1
11 May / 09:00
Sportpark De Warren
Kollum JO12-1
Harkemase Boys JO10-2JM
11 May / 09:00
Sportpark De Bosk
Kollum MO10-1
SC Kootstertille JO8-1
11 May / 09:00
Sportpark De Tille
Kollum JO8-1
FC Burgum JO7-2
11 May / 09:30
Sportpark 't Ketting
Kollum JO7-1
VIOD JO10-1
11 May / 09:30
Sportpark Treffers Heech
Kollum JO10-2
Kollum JO7-1
11 May / 09:50
Sportpark 't Ketting
Drachten JO7-2
Kollum JO12-2
11 May / 10:00
Sportpark Baensein
Winsum JO12-3JM
Jistrum JO7-1
11 May / 10:00
Sportpark de Wygeast
Kollum JO7-3
Friese Boys JO7-2
11 May / 10:00
Sportpark Baensein
Kollum JO7-2JM
Filter op team