Zeer geslaagde bingo voor onze jeugd JO10 t/m JO12, MO10 en 11

Lees verder

Vrijdagavond 19 uur zaten 60 enthousiaste jongens en meisjes klaar voor de bingo.
Na enige uitleg kon de strijd beginnen. Bingomaster Victor heeft de jeugd goed vermaakt.
Er werden 4 rondes gespeeld, en bij elke ronde waren elke keer 3 prijzen te winnen. O.a. vele cadeaubonnen, schommelstoel, 2 toegangskaarten voor de wedstrijd SC Heerenveen – PSV, vv Kollum rugzak, muziek box, oranjepakket en nog vele andere mooie prijzen.
De spanning liep soms hoog op.

Er werd nog een speciale ronde gespeeld, een staande bingo. Als je nummer op de bingokaart stond moest je gaan zitten. Uiteindelijk na een stuk of 10 cijfers stond er nog 1 jongen. Voor hem was er een cadeaubon.
Ook hadden we onder één stoel een bingokaart geplakt, halverwege de avond moest iedereen onder zijn stoel kijken, een jongedame was de gelukkige en heeft een mooie vv Kollum rugzak gewonnen. Als laatste hadden we de superronde, deze winnaar ging met een mooie EK bal naar huis.
Tussen de bingo rondes door was er drinken en wat lekkers voor iedereen.
Wij kijken terug op een zeer geslaagde avond.
Bedankt dat jullie er waren!

Activiteitencommissie jeugd vv Kollum,
Rommy, Louwra, Marije, Linda en Minke